0 212 522 66 00 0 533 659 79 00

Hakkımızda

 

D Diamond, sektörünün en büyük pırlanta ve değerli taş tedarikçisidir. Türkiye'deki en geniş pırlanta stoğu ve fiyat aralığıyla her bütçeye cevap verir. Avrupa’nın en büyük mücevher üreticilerindendir. Türkiye’deki en uygun fiyatlı ve en güvenilir mücevherleri üretir. Pırlanta ve değerli taş stoklarının büyüklüğünden ve çeşitliliğinden aldığı güçle, müşterilerine geniş seçenek ve çok uygun fiyatlar sunar. Aynı zamanda HRD ve GIA gibi uluslararası sertifikalara sahip pırlantaları da müşterilerinin beğenisine sunar.

 

D Diamond Avrupa’nın sayılı üretim tesislerinden biri olarak gösterilen bir fabrikaya sahiptir. Pırlanta ve değerli taşları kaynağından kendisi temin etmektedir. Gerek üretici olması gerek hammaddeyi kendinin ithal etmesi sebebiyle müşterilerine aracısız olarak toptan fiyata satış yapar.

 

Fabrikasında ürettiği pırlantalı ürünlerin satışını internet sitesi www.ddiamond.com.tr’de ve aynı zamanda Türkiye’nin en önemli alışveriş sitelerinde yapmaktadır.

 

Bunun yanında dünyanın dört bir yanında amazon, ebay, groupon gibi dünyanın en büyük alışveriş sitelerinde de mücevherlerinin satışı yapılmaktadır. Amerika’dan İspanya’ya, Dubai’den Singapur’a, İngiltere’den Avustralya’ya kadar 30 ülkede D Diamond ürünleri satılmaktadır.

 

 

Geri